BESZERZÉSI MÉRNÖK GYAKORNOK

Gépészmérnöknek tanulsz és szereted a szakmád, de kipróbálnád magad az üzleti, nemzetközi életben is? Akkor Téged vár a Knorr-Bremse beszerzési csapata! Most olyan hallgatók jelentkezését várjuk, akik egyaránt érteklődnek a gépészet és az üzleti élet, a beszerzés irányába is, hiszen nálunk most mindkét területen sokat fejlődhetsz! Beszerzési csapatunk új gyakornokot keres, aki szívesen színesítené a tudását és tapasztalatait egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban. Amennyiben még tanulsz vagy gyakorlati helyet keresel, ne habozz és csatlakozz csapatunkhoz még ma!

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • Rajzi adatok kigyűjtése
  • Termékszegmentálás
  • Belföldi és külföldi beszállítóinkkal való kapcsolattartás
  • Riportok, kimutatások, előrejelzés készítése, kiértékelése
  • Visszaigazolások, árajánlatok bekérése és feltöltése vállalatirányítási rendszerünkbe (SAP)
  • Műszaki rajzok olvasása, értelmezése, letöltése PLM (Windchill) rendszerünkből
  • Első mintázásban, projektek új termékek bevezetésében való támogatás
  • Egyéb beszerzést támogató feladatok elvégzése, adminisztráció

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Folyamatban lévő műszaki vagy gazdasági tanulmányok
  • Heti minimum 20-25 óra vállalása
  • Aktív, középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Logikus gondolkodásmód, proaktív attitűd
  • Problémamegoldó képesség

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Kölcsönös bizalmon alapuló rugalmas munkaidőbeosztás, így a munka mellett tanulmányaidra is marad időd
  • Home office lehetőség
  • Könnyű megközelíthetőség tömegközlekedéssel és autóval egyaránt (ingyenes parkolással saját parkolónkban)
  • Szakdolgozatod elkészítésében is szívesen segítünk
  • Barátságos és támogató csapat vár rád
  • Később akár főállásban is dolgozhatsz nálunk
  • Extrák: céges konditerem, vállalati rendezvények, szakmai konferenciák, képzések

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

  • SAP MM/ME modulok ismerete
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • További két féléves tanulói jogviszony

Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

NÉZD MEG A VIDEÓNKAT, ÉS CSATLAKOZZ HOZZÁNK, VÁRUNK!

Budapest
Pest
Apprenticeships, Home office / Hybrid
Trainee
Secondary school

Published on 17.09.2024