Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Partnercégünk egy ausztriai központú vállalatcsoport tagjaként autóipari biztonságtechnikai eszközök gyártásával és összeszerelésével foglalkozik. Pápai gyárukba keressük leendő munkatársukat

pozícióba

Feladatok:

  • Minőségellenőrzések koordinálása az idegenáru-ellenőrzés során
  • Beszállítói hibák esetén reklamáció indítása a CAQ rendszerben
  • Beszállítói reklamációk teljes körű ügyintézése (8D kiértékelés is)
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal minőségügyi kérdésekben
  • Beszállítók minőségteljesítésének folyamatos nyomon követése
  • Beszállítói auditokon való részvétel
  • Kapcsolattartás a sori minőségügyi csoporttal és más társosztályokkal
  • Közreműködés alapanyagreleváns elemzések elvégzésében
  • Új alapanyagok bevezetésének felügyelete a gyártásban

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 2 év beszállítói oldalon hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi ismeretek, problémamegoldó módszerek alapos ismerete
  • Méréstechnikai tapasztalatok
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precizitás, minőségtudatosság
  • Gyors döntési képesség
  • Problémamegoldási gyakorlat
  • Kiváló kommunikáció

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • IATF és VDA 6.3 ismerete

Egyéb:

  • Munkavégzési hely: Pápa

Juttatások:

  • versenyképes alapbér
  • havi mozgóbér
  • éves cafeteria keret
  • bejárási támogatás
  • egyéni fejlődési lehetőség
  • teljesítmény alapú bonusz rendszer
  • dolgozói kedvezmény katalógus

Pápa
Full time

Published on 23.07.2024