Baromfigondozó (Földes)

A Baromfi-Coop Kft. – mint a Master Good cégcsoport tagja – a kelet-magyarországi térség legnagyobb baromfitenyésztő, keltető és takarmánygyártó vállalkozása.

A Baromfi-Coop Kft. felvételt hirdet

Baromfigondozó

munkakör betöltésére.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség;
  • Műszaki érzék;
  • Számítógépes ismeret;
  • Helyi vagy környékbeli lakóhely;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok:

  • A tenyésztési terület fogadásra történő előkészületeihez kapcsolódó feladatok elvégzése;
  • Az állatok megfigyelése, értékelésre történő előkészítése;
  • A gazdasági épületek, a gépek és berendezések karbantartása, az istállók tisztán tartása;
  • A gazdálkodáshoz kapcsolódó információk gyűjtése, nyilvántartások vezetése;
  • Az állat-egészségügyi, állatjóléti, környezetvédelmi szabályok betartása.

A munkavégzés helye:

  • Földes

Amit ajánlunk:

  • Prémium minőségű, világszínvonalú termékek gyártását végző cégcsoportnál munkalehetőséget;
  • Kiszámítható bérezést;
  • Megbízható, gazdaságilag stabil munkahelyet.

Érdeklődni a 06 30 730 3214-es telefonszámon lehet.

Földes, 4177 Magyarország
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 15.10.2024