Autószerelő

Dunakeszin lévő autó szerviz és vizsgabázis keresi önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes munkatársát hosszú távra.

Lehetsz tapasztalt vagy pályakezdő, ha magadra ismertél jelentkezz!

Főbb feladataid:

  • általános autójavítás: karbantartás, javítás, műszaki vizsgára történő felkészítés

  • jármű hibákfeltárása, szükséges alkatrészek meghatározása

  • járműdiagnosztikai műszerek kezelése

  • a munkakörnyezeted tisztán és rendben tartása

Elvárások:

  • autószerelő végzettség

  • legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat

  • alkatrészismeret

  • B kategóriás jogosítvány

  • munkájára igényes, nyitott, pontos személyiség

Előnyként értékeljük, ha:

  • ismersz különféle diagnosztikai műszereket, berendezéseket és már használtad is őket és

  • autóvillamossági szerelői alapismeretekkel is rendelkezel

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ajánlatunk számodra:

  • szakmai tudásodnak és a piaci elvárásoknak megfelelő jövedelem

  • hosszútávú fejlődési lehetőség

  • professzionális munkakörülmények, modern munkaeszközök

  • szabad hétvégék

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Autószerelő

Dunakeszi, 2120 Magyarország
Full time

Published on 12.09.2024