Autóipari szakmunkás Komárom

Érdekel az autóipar? Akkor ez a pozíció neked szól! Autóipari szakmunkást keresünk Komáromba, több, mint 30 éve működő nemzetközileg elismert autóipari partnerünkhöz, ahol nap mint nap az autóipar újdonságaival fogsz találkozni!

Feladatok

  • Autóipari feladatok elvégzése

Egyéb információk

  • Jelentkezés kizárólag önéletrajzzal

  • Kezdés: azonnal!

  • Munkavégzés helye: Komárom

  • Műszakrend: 1 műszakos munkarend ( 07:00- 15:00 )

  • A szakmában eltöltött tapasztalat alapján a bérsáv változó

  • Tapasztalat nélküli pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Requirements:
  • Szakmunkás végzettség

  • Lakatos, autófényező, burkoló, asztalos vagy hegesztő szakmunkás végzettség

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Felelősségtudat, megbízhatóság

Benefits:
  • Egy műszakos munkarendben, nemzetközi hátterű cégnél dolgozhatsz

  • Bérezésed a szakmádban eltöltött éveid alapján növekszik a vállalatnál

  • Különböző bónuszokban részesülhetsz akár próbaidőd alatt is (csatlakozási bónusz, termelést ösztönző bónusz)

  • További bónuszok próbaidő után ( Cafeteria, jelenléti bónusz, teljesítmény bónusz)

  • Munkába járási támogatás autóval bruttó 45 Ft/km vagy céges busszal ingyenesen

  • Ingyen szálláslehetőséget

Qualities:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hiszen számunkra a motiváció és a tanulási hajlandóság ugyanolyan fontos, mint a tapasztalat!

Komárom
Full time
Secondary technical school

Published on 04.07.2024