Autóipari operátor

Stabilan működő nemzetközi partnerünkhöz várjuk jelentkezését operátori feladatok elvégzésére, többműszakos munkarendben.

Feladatok / Tasks

A feladat egyszerű. Egy rúdtól indul a történet...

  • a munkautasításnak megfelelően behelyezed az alkatrészeket a félautomata és automata gépekbe

  • nyomon követed a gyártási folyamatokat

  • az elkészült termékeket átveszed és továbbadod

Mindezt egy modern, tiszta, kulturált környezetben, érthető szabályok mellett. Ne aggódj, tapasztalat nélkül is belevághatsz. Megtanítjuk, hogyan kell!

Amit nyújtunk / Offer

  • Versenyképes bérezés

  • Cafeteria rendszer

  • FONTOS! Egy métert sem kell megtenned, hiszen céges busszal hozunk-viszünk (természetesen ingyen), ha a lakóhelyedről nem indul járat, 100%-ban térítjük a bérletedet is, de akár az autóval történő utazást is támogatjuk.

  • Stabil vállalati háttér

  • Folyamatos fejlődési lehetőség

  • Bár nem Rácz Jenő fogja készíteni, de a gyár területén lévő kantinban melegétkezést biztosítunk neked, kifejezetten kedvezményes áron.

Requirements:
  • Rendelkezz legalább alapfokú végzettséggel, vagy gépkezelő tapasztalattal

  • A munkádat precízen végezd, legyél megbízható és tervezz hosszú távra

  • Vállald a 2 műszakos, a 3 műszakos, valamint a folyamatos műszakrendet

Nem nagy elvárások, igaz?

Eger
Full time

Published on 03.07.2024