test-header

AP-AR munkatárs
test-header

A MOL GBS Magyarország Kft.

számviteli területre

Analitikus könyvelő munkatárs

kollégát keres Budapest XI. kerületi munkavégzéssel

Cégünk a MOL Nyrt. leányvállalata. Multinacionális környezet, de emberközeli légkör.

Vezetői támogatás, önálló munkavégzés.

Főbb feladatok:

  • Beérkező számlák tartalmi, formai ellenőrzése, könyvelése
  • Eszköz mozgások könyvelése, egyeztetése, automatikus könyvelések indítása
  • A főkönyvi és analitikus számlák egyeztetése, a feladatköréhez kapcsolódó audit adatszolgáltatások biztosítása
  • Partnerekkel történő egyeztetés, információ szolgáltatás
  • Együttműködés egyéb pénzügyi területekkel

Elvárások:

  • Felső- vagy középfokú szakirányú végzettség
  • Számlakönyvelésben szerzett minimum egy év tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Összefüggésekben való gondolkodás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer, MS Office ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Mérlegképes végzettség

Amit kínálunk:

  • multinacionális környezet
  • stabil, biztos munkahely
  • dolgozói kedvezmények
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos és kihívást jelentő feladatok
  • együttműködő, empatikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

A MOL Csoportnál tudjuk, hogy erősségünk a sokszínűségben rejlik. A kiválasztási eljárás során minden megfelelő képesítéssel és munkatapasztalattal rendelkező pályázónak egyenlő esélyeket biztosítunk az életkorra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre, szexuális irányultságra, vagy etnikumra való tekintet nélkül. A MOL Csoportnál mindenki számít.

Ha a toborzási folyamat bármelyik lépésénél a megváltozott munkaképességével kapcsolatos speciális igénye van, kérjük, jelezze ezt a toborzó csapatunknak! Szívesen segítünk.

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 06.10.2024